O nas

Redakcja naczelna: 

Maksymilian Kowalski (Redaktor Naczelny ) Mam wiele zainteresowań – jest to między innymi informatyka, matematyka czy sport. Jestem dość pomysłowy, lubię tworzyć różne ciekawe projekty ;). Kiedyś wpadłem na pomysł stworzenia takiej oto wyróżniającej się ze wszystkich innych gazetkę szkolną online, która nie sprawiałaby niepotrzebnych komplikacji czytającym :). 
Zuzanna Deliś (Zastępca Redaktora Naczelnego) – Mam 13 lat i chodzę do klasy 7b. Moje zainteresowania to czytanie książek i komiksów, rysowanie, pisanie opowiadań, słuchanie muzyki oraz wiele innych. Moja wyobraźnia jest dość spora, więc z jak największą przyjemnością wykorzystam ją do pomocy. Widzę siebie w zespole graficzno-fotograficznym. 
Konrad Dynarowski (Zastępca Redaktora Naczelnego) Mam 13 lat oraz chodzę do klasy 7a. Interesuje się po części motoryzacją, oraz po części procesem budowy komputerów. Znam podstawy modelowania 3D (takich prostych modeli typu domek). Kiedyś wydrukowałem miseczkę na pokarm, która przydała się dla pisklaków. 

Opieka pedagogiczna, pomoc redakcyjna: 

Katarzyna Szustakiewicz-Cader
Informatyczne działanie
To moje szkolne zadanie.
Rysowanie na ekranie, scratchowanie,
Office’m zamęczanie.
Prezentowanie, programowanie,
Z uczniami debatowanie.
W wolnych chwilach żeglowanie,
Po górach spacerowanie
Oraz rocka słuchanie. KSC


Monika Jaborska – Jestem Rybą urodzoną w roku Tygrysa, a wiadomo, że Tygrysy lubią brykać po świecie.  Lubię: podróże z przyjaciółmi, zagadki logiczne, i pracę w ogrodzie. Nie lubię komputerów! 🙂

Barbara Zielińska-Ziarek 

Członkowie zespołu redakcyjnego: 

Aleksandra Replińska 5a – Mam 11 lat, chodzę do klasy 5a. Miałam psa lecz kiedy wróciłam raz do domu ze szkoły rodzice powiedzieli mi że zadławił się marchewką, ale od razu wiedziałam że chodziło o coś innego tylko nie wiem co dokładnie. Lubię sport najbardziej tenis stołowy, jestem również harcerzem i dostałam niedawno krzyż, jest do dla mnie bardzo ważne wydarzenie, lubię układać klocki LEGO oraz poznawać nowych ludzi. Strzelam z karabinu, a moje ulubione lekcje to matematyka i plastyko-technika. Jestem otwarta na świat nawet jak stanie się coś złego. 
Dominik Bodych 5a Widzę się w dziale informatycznym. Mam 12 lat. Chodzę do klasy 5a. Interesuje się informatyką. Umiem programować. Lubię się uczyć. 
Julia Wawszczyk 5bMam 12 lat i chodzę do klasy 5B. Moja pasja jest dość nietypowa ponieważ lubię wystawiać swoje psy na Wystawach Psów Rasowych. W wolnych chwilach lubię szkicować. Interesuję się robieniem ciekawych zdjęć, mam swój własny aparat, którym uwielbiam robić różne zdjęcia np. zdjęcia zwierząt, roślin itp. Myślę że mogłabym dołączyć do działu graficzno – fotograficznego i robić zdjęcia do różnych artykułów. 🙂
Nadia Sałek 5b Mam 12 lat i chodzę do klasy 5b. Kocham konie, mam psa Gucia. Jeżdżę konno 2 lata, lubię Biologię, Polski, Matematykę i Plastykę. Widzę się w dziale literackim.
Bartosz Erlichowski 5b 
Marcin Petrus 5c – Mam 12 lat, chodzę do klasy 5C. Umiem grać na gitarze, robić gry w scratchu oraz rysować. Lubię nowe rzeczy, oglądać filmy, szczególnie filmy przyrodnicze. Uprawiam różne sporty, chodzę na kick-boxing i gram w gry. Moje ulubione przedmioty szkolne to matematyka, informatyka i angielski. 
Nikodem Wojtyś 5c 

Lidia Hajdus 6a Mam lat 12 i chodzę do klasy 6a. Interesuję się bardzo ogólnie mówiąc sztuką, muzyką i najmniej z tych trzech, ale także sportem. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, oglądać filmy, czytać książki, pisać (opowiadania, scenariusze, nuty/utwory) oraz grać na pianinie. Widzę siebie w zespole literackim. 
Magdalena Kamińska 6a – Mam 12 lat jestem w klasie 6a. Moją pasją są przede wszystkim zwierzęta oraz różnego rodzaju pracę plastyczne od szkicowania po tworzenie postaci z masy plastycznej. Lubię słuchać muzyki, fantastykę, fotografię. Jeśli chodzi o zespół to najbardziej widzę się w literackim lub fotograficzno-graficznym. 🙂
Maja Turowska 6a – Mam 12 lat i chodzę do klasy 6a. Interesuję się śpiewem, tańcem i sportem. Uwielbiam zwierzęta. W wolnym czasie śpiewam bawię się z moim psem, gram na gitarze i pianinie. Widzę siebie w zespole literackim i fotograficznym. 
Remigiusz Tyniec 6a – Mam 12 lat i chodzę do klasy 6a, moją pasją jest piłka nożna. Poza tym bardzo lubię historię i biologię (buduję budki dla ptaków i chcę założyć ul dla błonkówek), tworzę też stand-upy i przedstawiam je na wyjazdach ze znajomymi i rodziną tylko nie wiem czy śmieją się dlatego, że są śmieszne czy dlatego że mnie kochają. 🙂 Widział bym się w zespole literackim ponieważ na języku polskim opis przeżyć napisałem wierszem i między innymi dlatego tu jestem. 😉
Gabriel Zwoliński 6a Mam 12 lat. Chodzę do 6a. Czasami robię różne modele do moich gier w roblox. Troszkę umiem programować . Znam się na niektórych programach graficznych. 
Jakub Komorzycki 7a  – Mam 13 lat i chodzę do klasy 7a. 
Moje zainteresowania to między innymi piłka nożna i różnego rodzaju motoryzacja. Czuję się pewnie w obu tematach. Znam się trochę na częściach od komputera. Najbardziej widzę się w dziale fotograficzno-graficznym. 

Julia Gieruszyńska 7b – Mam 13 lat, jestem w 7b. Często wymyślam różne pokręcone historie, niedawno zaczęłam je spisywać. Interesuję się robotami, szczególnie humanoidami (androidami). Lubię grać w gry komputerowe. Myślę, że spodobała by mi się praca w dziale fotograficzno – graficznym lub może literackim. 
Dominik Makowski 7cMam 14 lat, chodzę do klasy 7. Interesuje się sportem, najbardziej futbolem. Interesuje się również historią. Moje ulubione przedmioty to historia, biologia oraz język polski. Widzę się w dziale literackim. 
Zuzanna Bilska 7d 
Jan Strzałkowski 7dMa 13 lat chociaż wyglądam na góra 11 😉 ,uczęszczam do klasy 7D. Moje zainteresowania są bardziej stacjonarne niż ruchowe, choć podoba mi się również szermierka. Moimi głównymi zainteresowaniami są budowanie z klocków lego oraz sklejanie wszelakich modeli, które zapoczątkował mój dziadek. Interesuje mnie też historia, szczególnie historia XX wieku. Redakcja gazetki zainteresowała mnie ponieważ lubię robić zdjęcia oraz szukać jakiś ciekawych tematów.